Podziel się z Innymi

Pokonaj siebie i swój strach

Piotr Porowski -Książka Pokonaj siebie Chce Tobie przedstawić wartościową i odważną osobę, którą miałem z żoną zaszczyt osobiście poznać. Oto
Piotr Porowski, który jest ekspertem od pokonywania strachu! ;)

Na swoim koncie ma kilkaset skoków z wysokości większej niż 20 metrów bez żadnych zabezpieczeń. Wielokrotny Mistrz Polski. Były zawodnik kadry narodowej w skokach do wody. Trener skoków do wody. Współtwórca pokazów w polskiej edycji programu „Celebrity Splash”. Autor książki „Pokonaj Siebie!”.


O czym jest ta książka, którą chce Tobie polecić?

O pokonywaniu swoich słabości i strachu z umiejętnym, świadomym procesem wprowadzania trwałych zmian. Podczas lektury dowiesz się, dlaczego Piotrek uważa strach za swojego przyjaciela.
Odpowie w niej na pytania, takie jak: Jak pokonać strach?, Czy w ogóle warto radzić sobie ze strachem? oraz Dlaczego boimy się wyrażać własne emocje?. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak realizować swoje marzenia, Mieć życie pełne pasji, realizować swój plan na własną przyszłość, Mieć siłę, aby iść pod prąd a nie jedynie dryfować z nurtem, sprawić aby strach stał się Twoim najlepszym przyjacielem, który będzie wspierał Cię każdego dnia, jakich metod używa Piotr radząc sobie ze strachem skacząc do wody z wysokości 8 piętra w bloku, gdzie basen ma 8 metrów średnicy a jego głębokość jest mniejsza niż 3 metry, to „Pokonaj Siebie!” jest dla Ciebie!


📘 Na tej stronie
poznasz bliżej Piotra i zakupisz książkę.

Filmy Piotrka ze skoków, znajdziesz tutaj:
🏆 Film 1 Facebook.com - Piotrek Porowski
🏆 Film 2 Facebook.com - Piotrek Porowski


 𝐇𝐚𝐫𝐦𝐨𝐧𝐢𝐳𝐮𝐣𝐞 Ducha - Ciało, Umysł i Dusze. 𝐔𝐳𝐝𝐫𝐚𝐰𝐢𝐚𝐦 Psychikę, Ciało Fizyczne, Astralne, Eteryczne, Emocjonalne i Mentalne. Łącze Jaźń w pion — Podświadomość, Świadomość z Nadświadomością. 𝐏𝐨𝐝𝐧𝐨𝐬𝐳𝐞̨  tym samym wibracje 𝐃𝐮𝐜𝐡𝐚 i wartość Życia. 𝐃𝐨𝐫𝐚𝐝𝐳𝐚𝐦 w sferze prywatnej, jak i biznesowej. 𝐏𝐨𝐦𝐚𝐠𝐚𝐦  na odległość, choć wole sesje w bezpośrednim kontakcie.

© 2018 Powyższy blog ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

0 komentarze:

Copyright © 2018 Duch Prawdy ☀️ Poszerzanie Perspektywy i Świadomości Blogger.